Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Doliński Watch Service S.C.

Adres: 

50-137 Wrocław

pl. Uniwersytecki 15B

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Doliński Watch Service S.C.

Historia firmy sięga 1973 roku, kiedy to Bronisław Doliński po powrocie z pierwszego szkolenia polskich zegarmistrzów w Szwajcarii otworzył profesjonalny serwis zegarków pod szyldem firmy „Jubiler”, specjalizujący się w obsłudze czasomierzy wiodących marek szwajcarskich. Zatrudniając najlepszych fachowców szybko zyskał zaufanie najbardziej wymagających klientów.

Kolejne kursy i szkolenia pozwalały mu na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, co zaowocowało wysoką pozycją wśród najlepszych zegarmistrzów w Polsce oraz sporym gronem stałych klientów. W roku 1985 dołączył do niego jego najstarszy syn – Mariusz Doliński. Od tej pory razem zdobywali wiedzę i doświadczenie na szkoleniach organizowanych w Szwajcarii. Po roku 1989 wspólnie stworzyli firmę „Serwis Omega – Tissot”, gdzie oprócz profesjonalnego serwisu, można było nabyć szwajcarskie zegarki najwyższej jakości przy fachowej pomocy i doradztwie prawdziwych zegarmistrzów. Sprzedaż zegarków szwajcarskich powoli rozwinęła się do tego stopnia, że Bronisław Doliński wraz ze swoimi synami połączył salonik ze szwajcarskimi zegarkami i profesjonalny zakład zegarmistrzowski pod nazwą

Doliński Watch Service”. Zadowolenie klientów zapewniają najwyższej klasy produkty szwajcarskich firm zegarkowych oraz wynikająca z dziesięcioleci doświadczenia jakość obsługi. Od tej pory zegarmistrz Wrocław kojarzy się zarówno z profesjonalnym serwisem, jak i fachowym sklepem z zegarkami. Kolejnym krokiem był sklep z zegarkami on-line pod adresem www.dolinski.pl, który pozwolił rozszerzyć ofertę saloniku oraz zaprezentować całe kolekcje firm zegarkowych. Obecnie pracuje trzech braci Dolińskich, kontynuujących dobre rzemiosło swojego ojca Bronisława Dolińskiego. Dodatkowo zatrudnieni są dwaj zegarmistrze i jedna osoba do obsługi informatycznej.

Wysokie kwalifikacje, poparte kursami zegarmistrzowskimi w fabrykach RONDAETA, a ostatnio w fabryce Omega pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bardzo duże doświadczenie pozwala na serwisowanie praktycznie każdego zegarka. Zakład wyposażony jest w nowoczesne urządzenia serwisowewymagane przy współczesnych zegarkach. Diagnostyczne aparaty Witschikomory ciśnieniowe do sprawdzania szczelności Witschi, sprzęt czyszczącyElma. Stosujemy również mikroskop do oliwienia najmniejszych elementów np. wychwyt Co-axial Omega.

Zakład wyposażony jest w nowoczesne urządzenia serwisowe wymagane przy współczesnych zegarkach. Diagnostyczne aparaty Witschi, komory ciśnieniowe do sprawdzania szczelności Witschi, sprzęt czyszczący Elma. Stosowany jest również stereomikroskop do oliwienia najmniejszych elementów np.: wychwyt Co-axial Omega.

Wszystkie części, narzędzia i podzespoły potrzebne do napraw sprowadzane są bezpośrednio ze Szwajcarii.

Firma przyjmuje zlecenia również spoza Wrocławia. Po naprawie zegarek odsyłany jest pod wskazany adres, ubezpieczoną przesyłką kurierską. Duży nacisk kładziony jest na obsługę i jakość wykonywanych usług. Wszystkie naprawy gruntowne otrzymują gwarancję na okres 12 miesięcy.

Salon obsługuje klientów również w językach angielskim i niemieckim.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Zegarki Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Zegarki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Doliński Watch Service S.C.

Serwis gwarancyjny Wrocław
Doliński Watch Service S.C.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Zegarki :
-

Adriatica


-

Atlantic


-

Bulova


-

Casio


-

Certina


-

Citizen


-

Delbana


-

Diesel


-

Doxa


-

Edox


-

Enicar


-

Epos


-

Esprit


-

Eterna


-

Festina


-

Fortis


-

Fossil


-

Grovana


-

Guess


-

Lacoste


-

Lecoultre


-

Longines


-

Lorus


-

Movado


-

Nautica


-

Omega


-

Pierre Ricaud


-

Police


-

Rado


-

Roamer


-

Seiko


-

Skagen


-

Swatch


-

Timemaster


-

Timex


-

Tissot


-

Tommy Hilfiger


-

Vostok


-

Zenith


-

Zodiac


-

Inne / PozostałeZegarki :
-

Certina


-

Doxa


-

Epos


-

Eterna


-

Grovana


-

Longines


-

Omega


-

Rado


-

Tissot


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa zegarków Wrocław :


Naprawa, serwis i wymiana: szkła, tubusu, koronki, przycisków, uszczelek, szkieł mineralnych i szkieł szafirowych, osi, wałków, sprężyn, zębatek, łożysk. Montaż paska lub bransolety, klejenie elementów tarczy, obsadzanie wskazówki, naprawa mechanizmu zegarka, regulacja chodu, polerowanie koperty i bransolety, dopasowanie wałka i koronki, wymian baterii. Czyszczenie i smarowanie oraz regulacja, kontrola wodoszczelności, renowacja starych zegarków.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat


Poleć znajomym stronę serwisko.pl